Pallisaal

Õpilastel on võimalik kooli võimlas mängida:

  • Korvpalli
  • Võrkpalli
  • Saalijalgpalli
  • Sulgpalli
  • Lauatennist

 

LUUA METSANDUSKOOLI VÕIMLA KASUTAMISE PLAAN ALATES 02. 09.2019 

 

 

 

16-17 

Luua lapsed, algajad korvpallurid 

Luua lapsed, sulgpall 

Luua lapsed , algajad korvpallurid 

Luua lapsed , sulgpall 

17-19 

Korvpall , põhigrupp , 

ÜKE 

Võrkpall , põhigrupp, saalijalgpall 

Korvpall , põhigrupp , ÜKE 

Võrkpall , põhigrupp , ÜKE 

19-20 

Saalijalgpall , ÜKE 

 

 

Korvpall 

Saalijalgpall 

Saalijalgpall 

20-21 

Õpilaste individuaalne treening 

Õpilaste individuaalne treening 

Õpilaste individuaalne treening 

Õpilaste individuaalne treening 

 

Trennid on õpilastele tasuta. 

LAUATENNISESAALIS  - saavad õpilased mängida  kl.16 – 21.00 

VÄIKE JÕUSAAL – saavad õpilased tegeleda ÜKE ja  poksiga  kl.16 – 21 

ÜHISELAMU  SUUR JÕUSAAL –saavad õpilased pääsme lunastanult harjutada kl 16 -21, E ja K kl. 16 – 17 on võimalus tütarlastel ja kooli naisõpetajatel osaleda ÜKE i ja  jõualase ettevalmistuse treeningutel. 
 

NB! Nii võimlas kui ka teistes  spordibaasides  tuleb kasutada ainult puhtaid ja värvijutte mitte tekitavaid jalanõusid! 

 

Spordiürituste kalender

 

09.09 kl 16.15 kooli staadionil sõpruskohtumine JALGPALLIS  I kursuse ja teiste kursuste  õpilaste võistkonna vahel. 

16.09 kl 16.15 kooli pargis kooli lahtised MEISTRIVÕISTLUSED MURDMAAJOOKSUS. POISTE DISTANTS – 1ooo m; TÜTARLASTE DISTANTS – 500m. 

02.10 KOOLI VÕISTKOND osaleb EKKSL murdmaajooksu karikavõistlustel. 

08.10 kl 17.00  kooli MEISTRIVÕISTLUSED SAALIJALGPALLIS. Võistkonnas 3 mängijat väljakul, 1 väravavaht + 1 vahetusmängija. Mängu aeg 10+10 minutit. 

15.1o kl 17.00  kooli MEISTRIVÕISTLUSED TÄNAVAKORVPALLIS. Võistkonnas 3 mängijat + 1 vahetusmängija. 

16.10 kl 17.00  kooli MEISTRIVÕISTLUSED KANGI SURUMISES LAMADES PINGILT. Võisteldakse eraldi kahes kaalukategoorias: kuni 75 kg (ka) ja 76kg ja raskemad võistlejad. 

05.11 kl 17.00  kooli MEISTRIVÕISTLUSED LAUATENNISES. 

NOVEMBER KOOLI VÕISTKOND osaleb EKKSL karikavõistlustel korvpallis ja võrkpallis. 

03.12  kl 17.00  kooli MEISTRIVÕISTLUSED PAARISVÕRKPALLIS. 

10.12  kl 17.00  kooli MEISTRIVÕISTLUSED  KORVPALLI VABAVISETES. 

DETSEMBER  KOOLI VÕISTKOND OSALEB EKKSL karikavõistlustel saalijalgpallis. 

 

 II  POOLAASTA 

21.01 kl  17.00 kooli MEISTRIVÕISTLUSED SISEKERGEJÕUSTIKU 3 VÕISTLUSES ( topispallitõuge, paigalt kaugushüpe, 20m lähtejooks). 

VEEBRUAR  KOOLI VÕISTKOND  osaleb EKKSL SISEKERGEJÕUSTIKU MEISTRIVÕISTLUSTEL. 

04.02 kl  17.00 KOOLI KARIKAVÕISTLUSED LAUATENNISES. 

MÄRTS  KOOLI VÕISTKOND osaleb EKKSL KORVPALLI MEISTRIVÕISTLUSTEL 

APRILL  KOOLI VÕISTKOND osaleb JÕGEVAMAA KROSSIJOOKSU MEISTRIVÕISTLUSTEL. 

MAI  KOOLI VÕISTKOND osaleb EKKSL JALGPALLI MEISTRIVÕISTLUSTEL. 

MAI  kooli  MEISTRIVÕISTLUSED SUUNDORIENTEERUMISED ( aeg täpsustatakse hiljem). 

 

Kooli meistrivõistlustel oodatakse osalema ka kaugõppijaid, õpetajaid ja kooli töötajaid. 

Võistlusprotokollid avaldatakse kooli elektroonsetel infostendidel ja paigutatakse spordistendile. Spordiürituste kalender on nähtav ÕIS-is. 

 

Lisainfo: Aldo Reisberg, peakohtunik