Mittestatsionaarse õppe sessioonid

NB! Vastavalt gruppide täitumisele on koolil õigus muuta sessioonide aegu.

Mittestatsionaarse õppe sessioonid õppeaastal 2019/2020

 

Metsatehnik tase 4, I kursus (kursuse tähis 19MTSÕ1)

6.-8. november

4.-6. detsember

22.-24. jaanuar

18.-20. veebruar

18.-20. märts

15.-17. aprill

13.-15. mai

10.-12. juuni

26.-28. august

 

Metsatehnik tase 4, IA kursus (kursuse tähis 19MTSÕ1A)

20.-22. november

17.-19. detsember

29.-31. jaanuar

26.-28. veebruar

1.-3. aprill

22.-24. aprill

27.-29. mai

17.-19. juuni

2.-4. september

 

Metsur tase 4, II kursus (kursuse tähis 18MSÕ2) ja IIA kursus (kursuse tähis 18MSÕ2A)

3.-5. september

30. september – 2. oktoober

28.-30. oktoober

25.-27. november

13.-15. jaanuar

3.-5. veebruar

9.-10. märts

13.-15. aprill

4.-6. mai

25.-26. mai

9.-19. juuni eksamiperiood

 

Metsamajanduse spetsialist tase 5 (jätkuõpe) I kursus (kursuse tähis 19MSPSÕ1)

13.-15. november

11.-13. detsember

15.-17. jaanuar

12.-14. veebruar

11.-13. märts

7.-9. aprill

6.-8. mai

27.-29. mai

17.-19. juuni

26.-28. august

 

Metsanduse spetsialist tase 5 (jätkuõpe) I kursus (kursuse tähis 18MSPSÕ1)

28.-30. august

18.-20. september

17.-18. oktoober

7.-8. november (kutseeksam)

 

Metsakasvatus tase 3, I kursus (kursuse tähis 19METS1)

3.-6. september

23.-26. september

28.-31. oktoober

18.-21. november

16.-19. detsember

20.-22. jaanuar

10.-14. veebruar eksamiperiood

 

Metsakasvatus tase 3, IA kursus (kursuse tähis 19METS1A)

9.-12. september

30. september – 3. oktoober

4.-7. november

2.-5. detsember

6.-9. jaanuar

27.-29. jaanuar

10.-14. veebruar eksamiperiood

 

Arborist tase 4, I kursus (kursuse tähis 19ARB1)

4.-7. november

25.-28. november

16.-19. detsember

13.-16. jaanuar

10.-13. veebruar

16.-19. märts

13.-16. aprill

4.-15. mai 1. rühm

18.-29. mai 2. rühm

15.-18. juuni

3.-14. august 1. rühm

24. august – 4. september 2. rühm

 

Arborist tase 4, II kursus (kursuse tähis 18ARB2 ja 18ARBSÕ2)

5.-9. august 1. rühm

21.-24. august 1. rühm

12.-16. august 2. rühm

26.-30. august 2. rühm

9.-12. september

7.-9. oktoober

4.-6. november 1. rühm

11.-13. november 2. rühm

2.-5. detsember

6.-8. jaanuar

17.-20. veebruar

16.-19. märts

27.-29. aprill kutseeksam

 

Puittaimede hindaja tase 5 (jätkuõpe) I kursus (kursuse tähis 19DEND1)

6.-8. november

4.-6. detsember

22.-24. jaanuar

26.-28. veebruar

1.-3. aprill

28.-30. aprill

20.-22. mai

10.-12. juuni

25.-28. august

Meisterarborist (osakutse puittaimede hindaja) tase 5 (jätkuõpe) I kursus (kursuse tähis 18DEND1)

27.-30. august

17.-20. september

8.-11. oktoober

5. november kutseeksam

 

Maastikuehitaja tase 4, I kursus (kursuse tähis 19MESÕ1)

9.-11. oktoober

20.-22. november

17.-19. detsember

15.-17. jaanuar

12.-14. veebruar

11.-13. märts

7.-9. aprill

6.-8. mai

3.-5. juuni

2.-4. september

30. september – 2. oktoober

 

 

Maastikuehitaja tase 4, IA kursus (kursuse tähis 19MESÕ1A)

30. oktoober – 1. november

27.-29. november

8.-10. jaanuar

5.-7. veebruar

4.-6. märts

1.-3. aprill

22.-24. aprill

20.-22. mai

10.-12. juuni

9.-11. september

7.-9. oktoober

 

 

Maastikuehitaja tase 4, II kursus (kursuse tähis 18MESÕ2)

4.-6. september

25.-27. september

16.-18. oktoober

13.-15. november

11.-13. detsember

8.-10. jaanuar

5.-7. veebruar

26.-28. veebruar

18.-20. märts

16.-17. aprill

5.-8. mai

27.-29. mai

 

Maastikuehitaja tase 4, II A kursus (kursuse tähis 18MESÕ2A)

11.-13. september

2.-4. oktoober

30. oktoober – 1. november

27.-29. november

17.-19. detsember

22.-24. jaanuar

18.-20. veebruar

11.-13. märts

1.-3. aprill

22.-24. aprill

13.-15. mai

3.-5. juuni

 

Maastikuehitaja (osakutse haljasalade hooldaja) tase 4, I kursus (kursuse tähis 19MEHO1)

2.-4. oktoober

6.-8. november

4.-6. detsember

29.-31. jaanuar

26.-28. veebruar

7.-9. aprill

28.-30. aprill

20.-22. mai

17.-19. juuni

26.-28. august

30. september – 2. oktoober

 

Maastikuehitaja (osakutse haljasalade hooldaja) tase 4, I kursus (kursuse tähis 18MEHO1)

28.-30. august

9.-11. oktoober

6.-8. november

 

Puukooliaednik tase 4, I kursus (kursuse tähis 19PKM1)

9.-11. september

7.-9. oktoober

4.-6. november

2.-4. detsember

6.-8. jaanuar

3.-5. veebruar

2.-4. märts

30. märts – 1. aprill

27.-29. mai

1.-3. juuni

 

Puukooliaednik tase 4, II kursus (kursuse tähis 18PKM2)

 

16.-19. september

14.-17. oktoober

11.-14. november

9.-12. detsember

13.-15. jaanuar

10.-14. veebruar eksamiperiood

 

Matkajuht tase 4, I kursus (kursuse tähis 19LRJ1)

4. – 6. september

2. – 4. oktoober

30. oktoober - 1. november

27.-29. november

15. – 17. jaanuar

12. – 14. veebruar

11. – 13. märts

7.-9. aprill

28.-30. aprill

20.-22. mai

10.-12. juuni

 

Matkajuht tase 4, II kursus (kursuse tähis 18LRJ2)

28. – 30. august

25. – 27. september

16. – 18. oktoober

13. – 15. november

11. – 13. detsember

8. – 10. jaanuar

5. – 7. veebruar

4. – 6. märts

1.-3. aprill

22. – 24. aprill

13. – 15. mai

3.-5. juuni

9.-19. juuni eksamiperiood

 

Forvarderioperaator tase 4, töökohapõhine õpe (kursuse tähis 19FOPT1) ja

harvesterioperaator tase 4, töökohapõhine õpe (kursuse tähis 19HOPT1)

18.-20. november

16.-18. detsember

2.-4. märts

6.-8. aprill

11.-13. mai

8.-10. juuni

6.-8. juuli 19HOPT1

6.-7. juuli 19FOPT1

24.-26. august

Forvarderioperaator tase 4, töökohapõhine õpe (kursuse tähis 18FOPT1) ja harvesterioperaator tase 4, töökohapõhine õpe (kursuse tähis 18HOPT1)

8.-10. juuli 18HOPT1

8.-9. juuli 18FOPT1

26.-29. august

17.-19. september

15.-17. oktoober

5.-28. november eksamiperiood

 

Metsakasvatus tase 3, I kursus (kursuse tähis 20METS1)

18.-20. veebruar

18.-20. märts

15.-17. aprill

13.-15. mai

3.-5. juuni

24.-26. august