Tule tööle!

Karjäär Luua Metsanduskoolis

 

Luua Metsanduskoolis on koos sõbralik kamp oma ala kirglikke fänne, kes pühenduvad igapäevaselt oma praktiliste kogemuste, omandatud tarkuse ja uuendusmeelsuse jagamisele, et kasvatada suuremaks nii hästi majandatud metsad kui tulevikutegijate särasilmad.

 

Valides oma karjääriteekonnal järgmiseks sammuks Luua Metsanduskooli

                                                                                                                   

  • haarad vastutusrikka rolli targema, oskuslikuma ja särasilmsema homse loomisel. Pühendame oma tööpäevad tarkuse jagamisele, oskuste lihvimisele ja õppimise võimaldamisele, mõistes ja hoolides igaühe individuaalsusest.

                                                                                                                       

  • oled uuenduslike praktikate looja ja juurutamise kaasteeline. Tagame Sulle vajalikud koolitused ning arendame vajalikke kompetentse, sest eeldades pidevat arengut oma õpilastelt, oleme nõudlikud ka iga oma meeskonnaliikme suhtes.

                                                                                                                         

  • aitad kaasa Eesti looduse ja metsade heale käekäigule ja targale tulevikule. Sinu tööl on tähendus, sest aitad iga päev oma tööga kaasa sellele, et Luual saaksid oskusi omandada särasilmsed tulevikutegijad, kelle kätte julgeme usaldada Eesti looduse ja metsade tuleviku.  

                                                                                                                       

  • saad osaks meeskonnast, kus hinnatakse pikka vaadet, väärtustatakse arengut ja võetakse vastutus.  Peame tähtsaks, et saavutame kokkulepitud tulemusi – toetame selles teineteist ning mõistame oma rolli ja vastutust meeskonnas. Tugevate sidemete tekkimiseks paneme kevadeti üheskoos kasvama uue metsapõlve, seame sügisel sihte, märkame üksteist aastalõpusaginas ning suviti võtame õppeaasta kokku mõnusal väljasõidul.