Uudised

Rohkem pilte

Õpirändekoolitused rikastavad erialateadmiste kõrval kultuurierinevuste mõistmist 

7.-13. oktoobrini osalesid meie turundusjuht Kairit Prits ning koolituskeskuse juhataja Kairit Reiman Tenerifel toimunud Erasmus+ koolitusel „Efektiivsed kommunikatsiooni- ja avaliku esinemise oskused“.
 

Lisaks avalikule suhtlusele oli koolitusse kombineeritud ka pehmete oskuste õpet, mille omandamine aitab hallata nii koolitusi kui ka igapäevast tööelu.  Avaliku esinemise puhul keskenduti nii kõne ülesehitusele, sõlmpunktide leidmisele, publiku kaasamise meetoditele kui iga esineja isiklikule stiilile koos kehakeelega.


Koolitus haaras kaasa pakkudes teooria kõrval erinevaid praktilisi meetodeid konfliktide lahendamiseks, emotsionaalse intelligentsuse arendamiseks, paremaks meeskonnatööks ja liidrirolliks ning ka enda stressi juhtimiseks.


Erialaste teadmiste täiendamise kõrval on mitmetest riikidest osalevate inimestega koolitused hea võimalus jagada erinevate maade ning kultuuride käsitlusi õpetamisest ning arendada mõistmist erinevate suhtlusstiilide ja keeleoskusega osalejate seas. Koolitusel oli osalejaid viiest riigist – Horvaatiast, Itaaliast, Rumeeniast, Soomest ja Eestist.


Koolituse kohta saad täpsemalt vaadata siit.