Uudised

Nädal toob Luuale häkatoni ja valikainete messi

Alanud nädalal on põhjus elevust tunda, sest päevastele õpilastele on käimas kompetentsinädal - osa meie oskusi kinnistavast uutmoodi õppekorraldusest. Edukale komptentsinädalale järgneb motivatsiooninädal, mis on enamikule õpilastest vaba ning uus võimalus neile, kel mõned oskused ja teadmised vajavad järeleaitamist.  

Selle nädala neljapäeval, 2. novembril toimub päevaste õpilaste jaoks valikaine mess, kus saab huvipakkuva valikaine lisamisega oma tunniplaani kujundada just endale sobiva õpitee. Valida saab 29 erineva aine vahel alates rahatarkusest,  eneseväljendusest kuni mitmete loodus- ja metsanduseaineteni

Neljapäeva lõunast on aga oodatud kõik Lõuna-Eesti ettevõtlushuvilised osalema häkatonile. See on suurepärane võimalus koos teiste loovate ja ettevõtlikkusest pakatavate inimestega uusi ideid ellu viia. Häkaton toimub 2.11 kell 11:30-16:00 Luua metsanduskoolis. Häkatoni viib läbi Tehnopoli Startup inkubaatori meeskond. Kogemuslugu tuleb jagama Kaire Rajaver NordTempeh ehk põhjamaise hernestest tempeh looja. Sündmus on tasuta! Lisainfo siit.