Uudised

Rohkem pilte

Ligi 70 täiskasvanut sai lõpu- ja kutsetunnistuse 

24. novembril said Luua Metsanduskooli lõputunnistuse ning oma valdkonna kutsetunnistuse ligi 70 lõpetajat. Täiskasvanud õppijad, kes on õpingutele pühendunud töö, pere, hobide ja igapäevaelu kõrvalt, omandasid metsakasvataja, metsatehniku, maastikuehitaja, metsamajanduse spetsialisti ning puittaimede hindaja eriala. Lisaks sellele ulatasime lõputunnistused ka kahele kutsekeskhariduse lõpetajale, kes oma õpingute jooksul panustasid aktiivselt ka õpilasesinduse tegemistesse .- aitäh, Iti Puksa ja Indrek Leetmaa.  

 

Elukogenud lõpetajad oskavad hinnata kogu koolipere pühendumist: nii kiideti lõpuaktusel kooli äärmiselt erilisi ning fanaatiliselt praktikutest õpetajaid, kooli tegutsemas hoidvat juhtkonda, majutus- ning halduspersonali alati sooja vastuvõtu eest ning kidieti ka söökla personali šnitslite ja lõhesaiade. Aktuse lõpus kõlas maastikuehitajate poolt meeleolukas kokkuvõte oma õpingutest, õpetajatest ja kogutud tarkuseteradest.     

 

Oleme tänulikud, et kõik need lõpetajad on läbinud pika teekonna -  kasvanud, õppinud ja loonud sidemeid, mis jäävad kestma terve elu. Iga lõpetaja on omaette lugu - täis sihikindlust, pühendumist ja kirge metsanduse või maastikuehituse vastu. Lugu, mis räägib väljakutsetest ja võidukäikudest, eneseületusest ja kindlameelsusest! Me teane, et teete oma uute teadmiste ja oskustega suuri asju! Aitäh, et valisite oma eluloo ühe peatüki jutustamiseks Luua Metsanduskooli! 

 

Metsikult palju õnne!

 

Liina Laurikaineni fotogalerii 

Tõnu Elleri fotogalerii ning maastikuehitjatate esinemise video