Uudised

Rohkem pilte

Luua Metsanduskool saavutas Erasmuse õpirände akrediteeringu ja avardab rahvusvahelisi piire

Luua Metsanduskoolil on suur rõõm, et saavutasime Erasmuse õpirände akrediteeringu, mis võimaldab meil pakkuda kooliperele veelgi enam võimalusi õppimiseks või praktikaks välismaal. Seni said Luua Metsanduskooli õppijad ja töötajad käia õpirännetes vaid Euroopa piires, kuid edaspidi on enesetäiendamiseks võimalused avatud üle maailma.

 

See on suur saavutus, mis avab uued uksed rahvusvahelisel tasandil ning annab meie õpilastele ja töötajatele võimaluse laiendada oma silmaringi ja kogemusi väljaspool Eestit. Akrediteeringu peamine eelis seniste projektitaotlusega õpirännete ees on, et õpirännete korraldamine on paindlikum nii asukohariikide, kestuse kui ka koostööpartnerite osas. 

 

Eile toimunud EKEÜ kevadseminaril võtsime uhkusega vastu õpirände akrediteeringutunnistuse, mis on meie pühendumuse ja töö tulemus. See tunnustus annab meile võimaluse avardada piire ja luua uusi partnerlussuhteid, mis loodetavasti rikastab nii meie teadmisi, annab uusi oskusi ja toob ka võimaluse meil jagada oma pikaajalisi erialateadmisi ja hariduse andmise kogemusi.

 

Saavutus näitab, et vastame kindlatele kvaliteedistandarditele: oleme loonud meie töötajatele ja õpilastele väga head tingimused välismaal õppimiseks, praktikateks või enesetäiendamiseks ning oleme hea partner teistele koolidele, kes koos meiega maailma avardada soovivad. Akrediteering on tunnustus õpirännete strateegilise arendamise ning pikaajaliste eesmärkide seadmise eest.

 

Täname kõiki Luua Metsanduskooli õpilasi ja töötajaid, kes on õpirännetel käinud ning meie usaldusväärsust Euroopas tõstnud. Nüüd, kui maailm on avardanud ja õpiränne võimalik ka kaugemates riikides, tervitame avatud kätega uusi võimalusi ja väljakutseid.

 

Luua Metsanduskooli Eramuse akrediteering 2023-1-EE01-KA120-VET-000185982  on kehtiv kuni 31.12.2027.

 

KLIKI SIIN - Kuidas minna õpirändega välismaale?