Mittestatsionaarse õppe sessioonid

NB! Vastavalt gruppide täitumisele on koolil õigus muuta sessioonide aegu.

Muudetud 01.06.2021
 

Mittestatsionaarse õppe sessioonid õppeaastal 2020/2021

 

Metsatehnik tase 4, I kursus (kursuse tähis 20MTSÕ1)

16.-18. november

14.-16. detsember Sessioon edasi lükatud.

18.-20. jaanuar

8.-10. veebruar

15.-18. märts Kaugõpe

12.-15. aprill Kaugõpe

10.-12. mai

7.-10. juuni Lisapäev

17.-19. august

 

Metsatehnik tase 4, IA kursus (kursuse tähis 20MTSÕ1A)

23.-25. november

4.-6. jaanuar Sessioon edasi lükatud.

25.-27. jaanuar

15.-17. veebruar

22.-25. märts Kaugõpe

26.-29. aprill Kaugõpe

17.-19. mai

14.-17. juuni Lisapäev

25.-27. august

 

Metsatehnik tase 4, II kursus (kursuse tähis 19MTSÕ2)

26.-28. august

8.-11. september

23.-25. september

14.-16. oktoober

11.-13. november

2.-4. detsember

13.-15. jaanuar

3.-5. veebruar

3.-5. märts

30. märts – 1. aprill Kaugõpe

28.-30. aprill Kaugõpe

19.-21. mai

9.-11. juuni

17.-19. august

 

Metsatehnik tase 4, IIA kursus (kursuse tähis 19MTSÕ2A)

17.-19. august

1.-4. september

28.-30. september

28.-30. oktoober

18.-20. november

15.-17. detsember

20.-22. jaanuar

16.-18. veebruar

17.-19. märts Kaugõpe

14.-16. aprill Kaugõpe

5.-7. mai

26.-28. mai

16-18. juuni

25.-27. august

 

Metsakasvatus tase 3, IA kursus (kursuse tähis 20METS1A)

9.-11. november

7.-9. detsember

11.-13. jaanuar

1.-3. veebruar

1.-3. märts

29.-31. märts Kaugõpe

19.-21. aprill Kaugõpe

10.-12. mai

7.-9. juuni

25. -27. august

 

Metsamajanduse spetsialist tase 5 (jätkuõpe) I kursus (kursuse tähis 20MSPSÕ1)

18.-20. november

9.-11. detsember

20.-22 jaanuar

10.-12. veebruar

3.-5. märts Kaugõpe

24.-26. märts Kaugõpe

21.-23. aprill Kaugõpe

12.-14. mai

2.-4. juuni

29.-30. juuni Lisasess

16.-18. august

 

Arborist tase 4, I kursus (kursuse tähis 20ARBSÕ1)

2.-5. november

23.-26. november

14.-17. detsember

11.-14. jaanuar

8.-11. veebruar

15.-18. märts

12.-15. aprill

26. aprill – 7. mai 1. rühm

17.-28. mai 2. rühm

14.-15. juuni

16.-17. juuni 1. rühm

21.-22. juuni 2. rühm

28. juuni – 2. juuli 1. rühm (Tiit Pajuste õpilased)

2.-13. august 1. rühm

23. august – 3. september 2. rühm

 

Arborist tase 4, II kursus (kursuse tähis 19ARBSÕ2)

3.-14. august 1. rühm

24. august – 4. september 2. rühm

14.-18. september 1. rühm

21.-25. september 2. rühm

26.-28. oktoober

16.-19. november

14.-16. detsember

18.-20. jaanuar

15.-18. veebruar

15.-17. märts

12.-15. aprill

10.-14. mai

Kutseeksam 8.-10. juuni

 

Puittaimede hindaja tase 5 (jätkuõpe) I kursus (kursuse tähis 20DEND1)

9.-11. november

7.-9. detsember

4.-6. jaanuar Sessioon tühistatud.

1.-4. veebruar Lisapäev

29. -31. märts Kaugõpe

26. aprill Kaugõpe

27.-28. aprill 1. rühm

28.-29. aprill 2. rühm

24.-26. mai

14.-16. juuni

16.-19. august Lisapäev

 

Maastikuehitaja tase 4, I kursus (kursuse tähis 20ME4SÕ1)

7.-9. oktoober

11.-13. november

2.-4. detsember

20.-22. jaanuar

16.-18. veebruar

17.-19. märts

14.-16. aprill

12.-14. mai

2.-4. juuni

 

Maastikuehitaja tase 4, II kursus (kursuse tähis 19MESÕ2)

11.-14. august

1.-4. september

23.-25. september

14.-16. oktoober

11.-13. november

9.-11. detsember

5.-7. jaanuar

3.-5. veebruar

3.-5. märts

30. märts – 1. aprill

26.-28. aprill

18.-21. mai Lisapäev

9.-11. juuni

 

Maastikuehitaja tase 4, II A kursus (kursuse tähis 19MESÕ2A)

17.-19. august

8.-11. september

28. september – 1. oktoober

28.-30. oktoober

18.-20. november

15.-17. detsember

13.-15. jaanuar

10.-12. veebruar

10.-12. märts

7.-9. aprill

5.-7. mai

26.-28. mai

16.-18. juuni

 

Maastikuehitaja, tase 3, I kursus (kursuse tähis 20ME3SÕ1)

12.-14. oktoober

2.-4. november

30. november – 2. detsember

25.-27. jaanuar

1.-3. märts

22.-24. märts

19.-21. aprill 1. rühm

20. – 22. aprill 2. rühm

17.-19. mai

7.-9. juuni

23.-26. august

 

Puukooliaednik tase 4, I kursus (kursuse tähis 20PKMSÕ1)

18.-21. jaanuar

15.-17. veebruar

22.-24. märts

19.-23. aprill (1. rühm E-N; 2. rühm T-R)

24.-28. mai (1. rühm E-N; 2. rühm T-R)

14.-18. juuni (1. rühm E-N; 2. rühm T-R)

Mai-juuni 10 tundi puukoolitööd graafiku alusel

Juuli-august praktilised tööd Luua Arboreetumis graafiku alusel

 

Matkajuht tase 4, I kursus (kursuse tähis 20LRJ1)

9. – 11. september

7. – 9. oktoober

28.-30. oktoober

18.-20. november

15.-17. detsember

13. – 15. jaanuar

10. – 12. veebruar

10. – 12. märts Kaugõpe

7.-9. aprill Kaugõpe

5.-7. mai

25.-28. mai

12.-13. juuni Lisasess

16. – 18. august

 

Matkajuht tase 4, II kursus (kursuse tähis 19LRJ2)

10.-12. august

25. – 28. august

16. – 18. september

14. – 16. oktoober

11. – 13. november

9. – 11. detsember

5. – 7. jaanuar Sessioon tühistatud.

18. – 20. jaanuar Lisasessioon

3. – 5. veebruar

3. – 5. märts Kaugõpe

30. märts – 1. aprill Sessioon tühistatud

21. aprill

11-14. mai

1.-4. juuni

16.-18. juuni Lisasess

 

 

Forvarderioperaator, tase 4 töökohapõhine õpe (kursuse tähis 20FOPT1) ja harvesterioperaator, tase 4 töökohapõhine õpe (kursuse tähis 20HOPT1)

5.-7. oktoober

2.-4. november

30. november – 2. detsember

8.-9. märts 20FOPT1 Sessioon tühistatud

8.-10. märts 20HOPT1 Sessioon tühistatud

5.-7. aprill

3.-5. mai

31. mai – 2. juuni 20FOPT1

31. mai – 3. juuni 20HOPT1

28. – 30. juuni

23.-25. august