Uudised

Vastuvõtt Luua Metsanduskooli on avatud augustini

Päevase õppe vastuvõtt on enamjaolt läbi ning kutsed õppima asumiseks on kõigile saadetud. Olge siis kärmed vastama! Meil on suur rõõm, et olete Luua Metsanduskooli oma haridustee jätkamiseks valinud ning oma tuleviku meile usaldate! Kõige suurema konkursiga oli päevases õppes harvesterioperaatori eriala (kutsekeskharidus), kuhu kandideeris suisa 2,42 inimest ühele õppekohale.
 

Mõned õppekohad oleme veel avanud, et tulevikus metsades ikka rohkem tarku mehi ja naisi oleks. Metsatehniku eriala, mis sel aastal esmakordselt noortele avatud on, ootab omandama tarkusi ja oskusi, et metsi mõõta, korraldada ja tulevikku ilusad metsad kujundada. Lisaks saab ka keskhariduse!

 

Forvarderioperaatori erialal on samuti paar kohta avatud, et masinajuhiks õppijad veel viimase võimaluse saaks. Siin tasub tähele panna, et kutseõppes ei saa keskharidust lisaks ning õpe sobib ka täiskasvanutele, kel keskharidus varasemast olemas, aga kihk metsamasinajuhiks saada on liiga suur, et sellele alla vanduda.
 

Sessiooniõppes on enamik erialadest samuti uute õpilaste ootel. Muudatus on metsamajanduse spetsialistide vastuvõtus – neile pikendasime võimalust kandideerimiseks 17. septembrini, sest oma lõpu- ja kutsetunnistused saab metsaerialadel sel aastal alles augustiks.

 

Seega – enamikke avaldusi ootame 10. augustini SAIS´is. Vastuvõtu ajakava on nähtav ka SIIN ning küsimustele vastame tööaegadel vastuvott@luua.ee või telefonil 776 2111.

Päikeselist suve!