Töötajate kontaktid

Luua Metsanduskooli töötajad

Haana Zuba-Reinsalu Direktor 511 5399; 776 2112 haana.zuba-reinsalu@luua.ee
Ester Kliiman Juhiabi- personalispetsialist 776 2111; 501 4213

info@luua.ee; ester.kliiman@luua.ee

       

TURUNDUS- JA KOMMUNIKATSIOONI-OSAKOND

     
Kairit Prits Turundusjuht 53455996 kairit.prits@luua.ee
Toomas Kelt Kommunikatsioonispetsialist 507 2816 toomas.kelt@luua.ee
       

ÕPPEOSAKOND

     

Õppekorralduse üksus

 

 
Piret Mikko Õppekorraldusüksuse juht 7762126; 5855 1272 piret.mikko@luua.ee
Elle Belials Õppekorralduse spetsialist 776 2121 elle.belials@luua.ee
Merle Haossar Kursusejuhataja 508 2669 merle.haossar@luua.ee
Martin-Joel Bachmann Tugispetsialist 5306 5279 martin-joel.bachmann@luua.ee

Huvikeskus

     
Aile Sessman Raamatukoguhoidja 776 2118 aile.sessman@luua.ee
Liia Koorts Huvijuht 53 48 0761 liia.koorts@luua.ee
       

Metsandusõppe üksus

   
Erle Tüür Metsandusõppeüksuse juht-vanemõpetaja 518 4181 erle.tyyr@luua.ee
Veiko Belials Meisterõpetaja   veiko.belials@luua.ee
Ülle Käärik Vanemõpetaja 5343 4475 ylle.kaarik@luua.ee
Lauri Toim Vanemõpetaja 527 1057 lauri.toim@luua.ee
Evelin Saarva Vanemõpetaja   evelin.saarva@luua.ee
Dimitri Randoja Õpetaja   dimitri.randoja@luua.ee
       

Üldõppe üksus

     
Riina Tralla Üldõppeüksuse juht-haridustehnoloog 504 1733 riina.tralla@luua.ee
Kaja Sander Vanemõpetaja   kaja.sander@luua.ee
Reet Ainsoo Vanemõpetaja   reet.ainsoo@luua.ee
Marika Murka Õpetaja   marika.murka@luua.ee
Ene Saarik Õpetaja   ene.saarik@luua.ee
Heido Pärtel Õpetaja   heido.partel@luua.ee
Aldo Reisberg Õpetaja 526 1741 aldo.reisberg@luua.ee
       

Arboristiõppe üksus

   
Marje Kask Arboristiõppeüksuse juht-meisterõpetaja 508 4530 marje.kask@luua.ee
Aino Mölder Meisterõpetaja 513 8687 aino.molder@luua.ee
Einar Must Vanemõpetaja   einar,must@luua.ee
       

Koolituskeskus

     
Kairit Reiman Koolituskeskuse juht 776 2115; 525 4004 kairit.reiman@luua.ee
Kerli Hansing Koolituskeskuse spetsialist 776 2115; 522 8979 kerli.hansing@luua.ee 
       

PRAKTIKAOSAKOND

   
Peep Arold Praktikaosakonna juhataja-metsaülem 515 8372 peep.arold@luua.ee
       

Maastikuehituseõppe üksus

   
Hannes Tilk Maastikuehitusõppeüksuse juht; vanemõpetaja hannes.tilk@luua.ee
Eva-Kadri Rossner Õpetaja   eva-kadri.rossner@luua.ee
Maria Jürisson Õpetaja   lapsehoolduspuhkusel
Lys Lepiksoo Õpetaja 5344 2288 lys.lepiksoo@luua.ee
Merle Koorts Õpetaja-praktikakoordinaator 5770 5674 merle.koorts@luua.ee
Neeme Murka Vanemaednik-praktikajuhendaja 507 6971 puukool@luua.ee; neeme.murka@luua.ee
Kai Saar Aednik-praktikajuhendaja   kai.saar@luua.ee
       

Metsuriõppe üksus

   
Tõnu Reinsalu Meisterõpetaja  5300 7178 tonu.reinsalu@luua.ee
Kaido Saar Vanemõpetaja  5307 4487 kaido.saar@luua.ee
Ole Hütt Õpetaja  5307 1780 ole.hytt@luua.ee
Sulev Tooming Õpetaja  5307 2336 sulev.tooming@luua.ee
Janno Traks Õpetaja  5307 3475 janno.traks@luua.ee
       

Metsamasinaõppe üksus

   
Meelis Kall Metsamasinaõppeüksuse juht; PRÕM koordinaator 506 0823 meelis.kall@luua.ee
Tõnu Eller Vanemõpetaja   tonu.eller@luua.ee
Peeter Lips Õpetaja   peeter.lips@luua.ee
Toomas Kariste Instruktor-koolitaja   toomas.kariste@luua.ee
Ivo Jürisson Instruktor 518 6726 ivo.jyrisson@luua.ee
Arvi Kaasik Instruktor 5919 9881 arvi.kaasik@luua.ee
       

Luua metskond

     
Jüri Puusepp Metsnik 511 0578 jyri.puusepp@luua.ee
Toomas Kiting Raietööline    
       

Tihemetsa metskond

   
Väino Lill Metsaülem 503 6706 vaino.lill@luua.ee
Ivi Hiie Metskonna assistent 445 7511 ivi.hiie@luua.ee
Kaido Vunk Metsnik 505 5154 kaido.vunk@luua.ee
Vaiga Lill Haldustöötaja 445 7511 vaiga.lill@luua.ee
Kalle Rajande Raietööline   kalle.rajande@luua.ee
Olev Sibrits Raietööline   olev.sibrits@luua.ee
Juhan Pikkur Forvarderioperaator 528 3185 juhan.pikkur@luua.ee
Heino Pikkur Forvarderioperaator 528 3185 heino.pikkur@luua.ee
Argo Reilent Harvesterioperaator 5349 7728 argo.reilent@luua.ee
       

HALDUS - JA FINANTSOSAKOND

   
Ilona Susi Finantsjuht 776 2114; 524 0934 ilona.susi@luua.ee
Kaie Vool finantsspetsialist 776 2114 kaie.vool@luua.ee
       

Õpilaskodu

     
Merle Eller Õpilaskodu juhataja 5198 5070 merle.eller@luua.ee
Tiina Kokk Õpilaskodu korrapidaja 776 2122; 776 2123; 515 8035; 520 4341 tiina.kokk@luua.ee
Riina Jõesaar Õpilaskodu korrapidaja 776 2122; 776 2123; 515 8035; 520 4341 riina.jõesaar@luua.ee
Silvi Maidla Õpilaskodu korrapidaja 7776 2122; 776 2123; 515 8035; 520 4341 silvi.maidla@luua.ee
Pille Irval Õpilaskodu korrapidaja 776 2122; 776 2123; 515 8035; 520 4341 pille.irval@luua.ee
       

Hostel

     
Virve Seemann Majutustöötaja 510 4183 virve.seemann@luua.ee
       

Söökla

     
Tatjana Mällo Söökla juhataja 776 2128; 5300 2963 tatjana.mallo@luua.ee
Maili Vaiksaar Kokk 776 2128 maili.vaiksaar@luua.ee
Virge Teppo Abikokk 776 2128 virge.teppo@luua.ee
Karmela Seemann Klienditeenindaja 776 2128 karmela@luua.ee
Riina Selgis Klienditeenindaja 776 2128 riina.selgis@luua.ee
Sigrit Kastepõld Abitööline 776 2128 sigrit.kastepold@luua.ee
       

Puhastusteenistus

     
Liina Enel Puhastusteenistuse juht 518 2011 liina.enel@luua.ee
Tea Mõõk Puhastusteenindaja   tea.mook@luua.ee
Anneli Kasuk Puhastusteenindaja   anneli.kasuk@luua.ee
Merle Aus Puhastusteenindaja   merle.aus@luua.ee
Silvi Sulp Puhastusteenindaja   silvi.sulp@luua.ee
Kalju Mäe Majahoidja    
Allan Hiiesalu Majahoidja    
Heli Anton Valvur 5300 4520  
Mare Käo Valvur 5300 4520  
Ülle Kalev Valvur 5300 4520  
       

Haldusteenistus

     
Aiko Laas Haldusteenistuse juht 5566 2915 aiko.laas@luua.ee
Enn Kajak Bussijuht 504 2904 enn.kajak@luua.ee
Oliver Mällo Haldusmeister 5199 2961 oliver.mallo@luua.ee
Arved Seemann Katlakütja 5814 1966 arved.seemann@luua.ee
Peet Koolmeister Katlakütja 5814 1966 peet.koolmeister@luua.ee
Indrek Dsilna Katlakütja 5814 1966  
Neeme Albri Katlakütja 5814 1966  
Are Mägi Küttepuude ettevalmistaja    
Aarend Viik Küttepuude ettevalmistaja