Töötajate kontaktid

Luua Metsanduskooli töötajad

Haana Zuba-Reinsalu Direktor 372 5115 399; 776 2112 haana@luua.ee
Ester Kliiman Juhiabi- personalispetsialist 776 2111; 501 4213

info@luua.ee; ester@luua.ee;

Toomas Kelt Kommunikatsioonispetsialist 5 072 816 toomas.kelt@luua.ee
       

ÕPPEOSAKOND

     

Õppekorralduse üksus

 

 
Piret Mikko Õppekorraldusüksuse juht 7762126; 5855 1272 piret@luua.ee
Elle Belials Õppekorralduse spetsialist 7 762 121 elle@luua.ee
Merle Haossar Kursusejuhataja 5 082 669 merlehaossar@luua.ee
Martin-Joel Bachmann Tugispetsialist 53 065 279 martin-joel.bachmann@luua.ee

Huvikeskus

     
Aile Sessman Raamatukoguhoidja 7 762 118 aile@luua.ee
Liia Koorts Huvijuht 53 480 761 liia@luua.ee
       

Metsandusõppe üksus

   
Erle Tüür Metsandusõppeüksuse juht-vanemõpetaja 5 184 181 erle@luua.ee
Veiko Belials Meisterõpetaja   veiko@luua.ee
Ülle Käärik Vanemõpetaja 53 434 475 ylle@luua.ee ;
Lauri Toim Vanemõpetaja 5 271 057 lauri@luua.ee
Evelin Saarva Vanemõpetaja   evelin.saarva@luua.ee
Dimitri Randoja Õpetaja   dimitri.randoja@luua.ee
       

Üldõppe üksus

     
Riina Tralla Üldõppeüksuse juht-haridustehnoloog 5 041 733 riina@luua.ee
Kaja Sander Vanemõpetaja   kaja@luua.ee
Reet Ainsoo Vanemõpetaja   reet@luua.ee
Marika Murka Õpetaja   marika@luua.ee
Ene Saarik Õpetaja   ene@luua.ee
Heido Pärtel Õpetaja   heido@luua.ee
Aldo Reisberg Õpetaja   aldo.reisberg@luua.ee
       

Arboristiõppe üksus

   
Marje Kask Arboristiõppeüksuse juht-meisterõpetaja 5 084 530 marje.kask@luua.ee
Aino Mölder Meisterõpetaja 5138687 aino@luua.ee
Einar Must Vanemõpetaja   einar@luua.ee
       

Koolituskeskus

     
Kairit Reiman Koolituskeskuse juht 776 2115; 525 4004 kairit.reiman@luua.ee
Kerli Hansing Koolituskeskuse assistent 776 2115; 5228979 koolitus@luua.ee; kerli.hansing@luua.ee 
       

PRAKTIKAOSAKOND

   
Peep Arold Praktikaosakonna juhataja-metsaülem 5 158 372 peep@luua.ee
       

Maastikuehituseõppe üksus

   
Hannes Tilk Maastikuehitusõppeüksuse juht; vanemõpetaja hannes.tilk@luua.ee
Eva-Kadri Rossner Õpetaja   Eva-Kadri.Rossner@luua.ee
Maria Jürisson Õpetaja   lapsehoolduspuhkusel
Lys Lepiksoo Õpetaja 53 442 288 lys@luua.ee
Merle Koorts Õpetaja-praktikakoordinaator 57 705 674 merle.koorts@luua.ee
Neeme Murka Vanemaednik-praktikajuhendaja 5 076 971 puukool@luua.ee; neeme.murka@luua.ee
Kai Saar Aednik-praktikajuhendaja   kai@luua.ee
       

Metsuriõppe üksus

   
Tõnu Reinsalu Meisterõpetaja  53 007 178 tonu@luua.ee
Kaido Saar Vanemõpetaja  53 074 487 kaidosaar@luua.ee
Ole Hütt Õpetaja  53 071 780 ole@luua.ee
Sulev Tooming Õpetaja  53 072 336 sulev.tooming@luua.ee
Janno Traks Õpetaja  53 073 475 janno.traks@luua.ee
       

Metsamasinaõppe üksus

   
Meelis Kall Metsamasinaõppeüksuse juht; PRÕM koordinaator 5 060 823 meelis.kall@luua.ee
Tõnu Eller Vanemõpetaja   tonu.eller@luua.ee
Peeter Lips Õpetaja   peeter.lips@luua.ee
Toomas Kariste Instruktor-koolitaja   toomas.kariste@luua.ee
Ivo Jürisson Instruktor 5 186 726 ivo.jyrisson@luua.ee
Arvi Kaasik Instruktor 59 199 881 arvi.kaasik@luua.ee
       

Luua metskond

     
Jüri Puusepp Metsnik 5 110 578 jyri@luua.ee
Toomas Kiting Raietööline    
       

Tihemetsa metskond

   
Väino Lill Metsaülem 5 036 706 vaino.lill@luua.ee
Ivi Hiie Metskonna assistent 4457511 ivi.hiie@luua.ee
Kaido Vunk Metsnik 5 055 154 kaido.vunk@luua.ee
Vaiga Lill Haldustöötaja 4457511 vaiga.lill@luua.ee
Kalle Rajande Raietööline   kalle.rajande@luua.ee
Olev Sibrits Raietööline   olev.sibrits@luua.ee
Juhan Pikkur Forvarderioperaator 5283185 juhan.pikkur@luua.ee
Heino Pikkur Forvarderioperaator 5283185 heino.pikkur@luua.ee
Argo Reilent Harvesterioperaator 53 497 728 argo.reilent@luua.ee
       

HALDUS - JA FINANTSOSAKOND

   
Ilona Susi Finantsjuht 776 2114/ 5240934 ilona.susi@luua.ee
Kaie Vool finantsspetsialist 7 762 114 kaie.vool@luua.ee
       

Õpilaskodu

     
Merle Eller Õpilaskodu juhataja 51 985 070 merle.eller@luua.ee
Tiina Kokk Õpilaskodu korrapidaja 776 2122;7762123; 5158035; 5204341 tiina.kokk@luua.ee
Riina Jõesaar Õpilaskodu korrapidaja 776 2122;7762123; 5158035; 5204341 riina.jõesaar@luua.ee
Silvi Maidla Õpilaskodu korrapidaja 776 2122;7762123; 5158035; 5204341 silvi.maidla@luua.ee
Pille Irval Õpilaskodu korrapidaja 776 2122;7762123; 5158035; 5204341 pille.irval@luua.ee
       

Hostel

     
Virve Seemann Majutustöötaja 5 104 183 virve@luua.ee
       

Söökla

     
Tatjana Mällo Söökla juhataja 776 2128; 5300 2963 tatjana@luua.ee
Maili Vaiksaar Kokk 7 762 128 maili.vaiksaar@luua.ee
Virge Teppo Abikokk 7 762 128 virge.teppo@luua.ee
Karmela Seemann Klienditeenindaja 7 762 128 karmela@luua.ee
Riina Selgis Klienditeenindaja 7 762 128 riina.selgis@luua.ee
Sigrit Kastepõld Abitööline 7 762 128 sigrit.kastepold@luua.ee
       

Puhastusteenistus

     
Liina Enel Puhastusteenistuse juht 5 182 011 liina.enel@luua.ee
Tea Mõõk Puhastusteenindaja   tea.mook@luua.ee
Anneli Kasuk Puhastusteenindaja   anneli.kasuk@luua.ee
Merle Aus Puhastusteenindaja   merle.aus@luua.ee
Silvi Sulp Puhastusteenindaja   silvi.sulp@luua.ee
Kalju Mäe Majahoidja    
Allan Hiiesalu Majahoidja    
Heli Anton Valvur 53 004 520  
Mare Käo Valvur 53 004 520  
Ülle Kalev Valvur 53 004 520  
       

Haldusteenistus

     
Aiko Laas Haldusteenistuse juht 55 662 915 aiko@luua.ee
Enn Kajak Bussijuht 5 042 904 enn@luua.ee
Oliver Mällo Haldusmeister 51 992 961 oliver.mallo@luua.ee
Arved Seemann Katlakütja 58 141 966 arved@luua.ee
Peet Koolmeister Katlakütja 58 141 966 peet@luua.ee
Indrek Dsilna Katlakütja 58 141 966  
Neeme Albri Katlakütja 58 141 966  
Are Mägi Küttepuude ettevalmistaja    
Aarend Viik Küttepuude ettevalmistaja