Töötajate kontaktid

Kooli meiliaadressi või erinevate keskkondade ligipääsudega seotud murede korral pöördu palun riina.tralla@luua.ee.

 

Luua Metsanduskooli töötajad

Haana Zuba-Reinsalu Direktor 511 5399 haana.zuba-reinsalu@luua.ee
Kristin Kõiv Teabehalduse spetsialist-juhiabi 776 2111; 5692 6578

kristin.koiv@luua.ee
info@luua.ee;

Kairit Prits Turundus- ja kommunikatsioonijuht 53455996 kairit.prits@luua.ee
       

ÕPPEÜKSUSED

   
Meelis Kall õppejuht 506 0823 meelis.kall@luua.ee

Õppekorralduse üksus

   
Piret Mikko Õppekorraldusüksuse juht 5855 1272 piret.mikko@luua.ee
Elle Belials Õppekorralduse spetsialist 776 2121 elle.belials@luua.ee
Aire Jaanimets Õppekorralduse spetsialist 776 2126 aire.jaanimets@luua.ee
Merle Haossar Õpilasnõustaja (päevane õpe) 508 2669 merle.haossar@luua.ee
Martin-Joel Bachmann Tugispetsialist 5306 5279 martin-joel.bachmann@luua.ee
Aile Sessman Raamatukoguhoidja 776 2118 aile.sessman@luua.ee
Johanna Oll Õpilaselu koordinaator 5919 9881 johanna.oll@luua.ee
       

Koolituskeskus

     
Kerli Hansing koolituskeskuse spetsialist 522 8979 kerli.hansing@luua.ee
Kristel Nõges rahvusvaheliste suhete koordinaator 5193 1358 kristel.noges@luua.ee
       

Metsandusõppe üksus

   
Erle Tüür Metsandusõppeüksuse juht-kutseõpetaja 518 4181 erle.tuur@luua.ee
Veiko Belials Kutseõpetaja   veiko.belials@luua.ee
Ülle Käärik Kutseõpetaja 5343 4475 ylle.kaarik@luua.ee
Lauri Toim Kutseõpetaja 527 1057 lauri.toim@luua.ee
Evelin Saarva Kutseõpetaja   evelin.saarva@luua.ee
Dimitri Randoja Kutseõpetaja 5690 9352 dimitri.randoja@luua.ee
Sille Ardel Praktikakoordinaator 5686 1176 sille.ardel@luua.ee
       

Üldõppe üksus

     
Riina Tralla Üldõppeüksuse juht-haridustehnoloog 56 974 418 riina.tralla@luua.ee
Kaja Sander Õpetaja   kaja.sander@luua.ee
Reet Ainsoo Õpetaja   reet.ainsoo@luua.ee
Marika Murka Õpetaja   marika.murka@luua.ee
Heido Pärtel Õpetaja   heido.partel@luua.ee
Kairit Reiman Õpetaja 525 4004 kairit.reiman@luua.ee
Levo Kirn Liikumisõpetaja   levo.kirn@luua.ee
       

Arboristiõppe üksus

   
Marje Kask Arboristiõppeüksuse juht-kutseõpetaja 5699 6742 marje.kask@luua.ee
Aino Mölder Õpetaja 513 8687 aino.molder@luua.ee
Einar Must Kutseõpetaja   einar.must@luua.ee
Tiit Pajuste Kutseõpetaja   tiit.pajuste@luua.ee
       

Maastikuehituseõppe üksus

   
Hannes Tilk Maastikuehitusõppeüksuse juht-
kutseõpetaja
hannes.tilk@luua.ee
Eva-Kadri Rossner Kutseõpetaja   eva-kadri.rossner@luua.ee
Maria Jürisson Kutseõpetaja   maria.jurisson@luua.ee
Lys Lepiksoo Kutseõpetaja 5344 2288 lys.lepiksoo@luua.ee
Marika Murka Praktikakoordinaator 5770 5674 marika.murka@luua.ee
       

Metsuriõppe üksus

   
Tõnu Reinsalu Kutseõpetaja 515 4261 tonu.reinsalu@luua.ee
Kaido Saar Kutseõpetaja 529 6989 kaido.saar@luua.ee
Ole Hütt Kutseõpetaja 5307 1780 ole.hytt@luua.ee
Sulev Tooming Kutseõpetaja 513 6629 sulev.tooming@luua.ee
Janno Traks Kutseõpetaja 5307 3475 janno.traks@luua.ee
       

Metsamasinaõppe üksus

   
Akvar Käen Metsamasinaõppeüksuse juht 5666 5744 alvar.kaen@luua.ee
Tõnu Eller Kutseõpetaja   tonu.eller@luua.ee
Toomas Kariste Kutseõpetaja 5304 5806 toomas.kariste@luua.ee
Ivo Jürisson Instruktor 518 6726 ivo.jyrisson@luua.ee
Talis Klaos Instruktor 5348 2075 talis.klaos@luua.ee
Tõnu Aava Instruktor 520 4341 tonu.aava@luua.ee
Hannes Rammo Instruktor 5629 6837 hannes.rammo@luua.ee
       

PRAKTIKAOSAKOND

     
Peep Arold praktikaosakonna juhataja - metsaülem 515 8372 peep.arold@luua.ee

Luua metskond

     
Jüri Puusepp Metsnik 511 0578 jyri.puusepp@luua.ee
Teet Kivisilla Metsameister 5694 2374 teet.kivisilla@luua.ee
Toomas Kiting Raietööline    
       

Tihemetsa metskond

   
Väino Lill Metsaülem 503 6706 vaino.lill@luua.ee
Ivi Hiie Metskonna assistent 5696 6117 ivi.hiie@luua.ee
Kaido Vunk Metsnik 505 5154 kaido.vunk@luua.ee
Vaiga Lill Haldustöötaja   vaiga.lill@luua.ee
Kalle Rajande Raietööline   kalle.rajande@luua.ee
Olev Sibrits Raietööline   olev.sibrits@luua.ee
Juhan Pikkur Forvarderioperaator 528 3185 juhan.pikkur@luua.ee
Heino Pikkur Forvarderioperaator 528 3185 heino.pikkur@luua.ee
Argo Reilent Instruktor 5349 7728 argo.reilent@luua.ee
       

Luua puukool-arboreetum

     
Hille Ley Rohealade spetsialist 5650 8093 hille.ley@luua.ee
Neeme Murka Vanemaednik-praktikajuhendaja 507 6971 neeme.murka@luua.ee
Kai Saar Aednik-praktikajuhendaja   kai.saar@luua.ee
       

ÕPET TOETAVAD ÜKSUSED

   
Ilona Susi Finantsjuht 776 2114; 5309 4019. ilona.susi@luua.ee
Ester Kliiman  Finants- ja personaliarvestaja 501 4213 ester.kliiman@luua.ee;

Majutusteenistus

     
Virve Seemann Administraator 510 4183 virve.seemann@luua.ee
Merle Eller Õpilaskodu juhataja 5198 5070 merle.eller@luua.ee
Tiina Kokk Õpilaskodu administraator 776 2122; 776 2123; 515 8035 tiina.kokk@luua.ee
Pille Irval Õpilaskodu administraator 776 2122; 776 2123; 515 8035 pille.irval@luua.ee
Ulvi Lindma Õpilaskodu administraator 776 2122; 776 2123; 515 8035

ulvi.lindma@luua.ee

       

Puhastusteenistus

     
Liina Enel Puhastusteenistuse juht 518 2011 liina.enel@luua.ee
Tea Mõõk Puhastusteenindaja   tea.mook@luua.ee
Anneli Kasuk Puhastusteenindaja   anneli.kasuk@luua.ee
Merle Aus Puhastusteenindaja   merle.aus@luua.ee
Ahti Aus Majahoidja    
Heli Anton Puhastusteenindaja   heli.anton@luua.ee
Ülle Kalev Puhastusteenindaja   ulle.kalev@luua.ee
       

Haldusteenistus

     
Tõnu Rüütel

hanke- ja haldusspetsialist (kinnisvara)

5696 8793 tonu.ryytel@luua.ee
Aiko Laas Haldusspetsialist (tehnosüsteemid, transport, töökeskkond) 5566 2915 aiko.laas@luua.ee
Enn Kajak Bussijuht 504 2904 enn.kajak@luua.ee
Oliver Mällo Haldusmeister 5199 2961 oliver.mallo@luua.ee